Sevıl Eczanesi logo
Sevıl Eczanesi logo

Sevıl Eczanesi

(0)
Sevıl Eczanesi Edirne ili Lalapaşa ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Sevıl Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Sevıl Eczanesi Edirne ili Lalapaşa İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Sevıl Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Sevıl Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Sevıl Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sevıl Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Sevıl Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

26 Kasım 2021 Cuma Edirne Lalapaşa Nöbetçi Sevıl Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Sevıl Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Sevıl Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Sevıl Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Sevıl Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Sevıl Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Sevıl Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Sevıl Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Sevıl Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Edirne İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Edirne ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Beyhan Eczanesi

Beyhan Eczanesi Edirne ili Lalapaşa ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Beyhan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Murat Eczanesi

Murat Eczanesi Edirne ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Murat Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Gülden Eczanesi

Gülden Eczanesi Edirne ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Gülden Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Merıç Eczanesi

Merıç Eczanesi Edirne ili Uzunköprü ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Merıç Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.