Kanık Eczanesi

Kanık Eczanesi

  • Edirne - Keşan
  • tarihinde nöbetçi
  • 2847153840 2847153840
  • RASIM ERGENE CAD.SAPÇI APT. NO:36
(0)

30 Kasım 2021 Salı Edirne Keşan Nöbetçi Eczaneleri

Edirne ili Keşan ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Edirne Keşan Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Edirne Keşan nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Edirne Keşan nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Keşan ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Keşan ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Edirne Keşan Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Keşan Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Keşan Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Keşan nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Keşan ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Keşan nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Keşan ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Edirne İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Edirne ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Ipsala Nöbetçi Eczaneleri

Edirne Ipsala Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Ipsala nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Lalapaşa Nöbetçi Eczaneleri

Edirne Lalapaşa Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Lalapaşa nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Meriç Nöbetçi Eczaneleri

Edirne Meriç Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Meriç nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Uzunköprü Nöbetçi Eczaneleri

Edirne Uzunköprü Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Uzunköprü nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.