Öden Eczanesi

Öden Eczanesi

  • Edirne - Meriç
  • tarihinde nöbetçi
  • 2844151419 2844151419
  • CUMHURIYET CAD. NO:6
(0)

30 Kasım 2021 Salı Edirne Meriç Nöbetçi Eczaneleri

Edirne ili Meriç ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Edirne Meriç Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Edirne Meriç nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Edirne Meriç nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Meriç ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Meriç ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Edirne Meriç Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Meriç Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Meriç Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Meriç nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Meriç ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Meriç nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Meriç ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Edirne İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Edirne ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Lalapaşa Nöbetçi Eczaneleri

Edirne Lalapaşa Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Lalapaşa nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Ipsala Nöbetçi Eczaneleri

Edirne Ipsala Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Ipsala nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Merkez Nöbetçi Eczaneleri

Edirne Merkez Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Merkez nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Havsa Nöbetçi Eczaneleri

Edirne Havsa Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Havsa nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.