Derman Eczanesi

Derman Eczanesi

  • Edirne - Havsa
  • tarihinde nöbetçi
  • 2843361549 2843361549
  • 23 KASIM CAD.NO:4/D
(0)

30 Kasım 2021 Salı Edirne Havsa Nöbetçi Eczaneleri

Edirne ili Havsa ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Edirne Havsa Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Edirne Havsa nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Edirne Havsa nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Havsa ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Havsa ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Edirne Havsa Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Havsa Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Havsa Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Havsa nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Havsa ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Havsa nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Havsa ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Edirne İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Edirne ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Meriç Nöbetçi Eczaneleri

Edirne Meriç Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Meriç nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Ipsala Nöbetçi Eczaneleri

Edirne Ipsala Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Ipsala nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Lalapaşa Nöbetçi Eczaneleri

Edirne Lalapaşa Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Lalapaşa nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Süloğlu Nöbetçi Eczaneleri

Edirne Süloğlu Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Süloğlu nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.