Gülden Eczanesi

Gülden Eczanesi

  • Edirne - Merkez
  • tarihinde nöbetçi
  • 02842352800 02842352800
  • I.MURAT MAH. GÜNGÖR MAZLUM CAD.ZÜBEYDE HANIM SITESI A.BLOK NO:11...
(0)
Murat Eczanesi

Murat Eczanesi

  • Edirne - Merkez
  • tarihinde nöbetçi
  • 02842123252 02842123252
  • SARICAPASA MAH.ÇUKUR ÇESME SOK.NO:3/1
(0)

30 Kasım 2021 Salı Edirne Merkez Nöbetçi Eczaneleri

Edirne ili Merkez ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Edirne Merkez Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Edirne Merkez nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Edirne Merkez nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Merkez ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Merkez ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Edirne Merkez Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Merkez Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Merkez Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Merkez nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Merkez ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Merkez nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Edirne İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Edirne ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Süloğlu Nöbetçi Eczaneleri

Edirne Süloğlu Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Süloğlu nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Uzunköprü Nöbetçi Eczaneleri

Edirne Uzunköprü Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Uzunköprü nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Ipsala Nöbetçi Eczaneleri

Edirne Ipsala Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Ipsala nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Havsa Nöbetçi Eczaneleri

Edirne Havsa Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Havsa nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.