Uysal Eczanesi

Uysal Eczanesi

  • Edirne - Ipsala
  • tarihinde nöbetçi
  • 2846161604 2846161604
  • BAYRAMBEY MAH.HASTANE CAD. NO:5
(0)

30 Kasım 2021 Salı Edirne Ipsala Nöbetçi Eczaneleri

Edirne ili Ipsala ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Edirne Ipsala Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Edirne Ipsala nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Edirne Ipsala nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Ipsala ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Ipsala ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Edirne Ipsala Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Ipsala Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Ipsala Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Ipsala nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Ipsala ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Ipsala nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Ipsala ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Edirne İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Edirne ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Merkez Nöbetçi Eczaneleri

Edirne Merkez Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Merkez nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Keşan Nöbetçi Eczaneleri

Edirne Keşan Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Keşan nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Süloğlu Nöbetçi Eczaneleri

Edirne Süloğlu Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Süloğlu nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Lalapaşa Nöbetçi Eczaneleri

Edirne Lalapaşa Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Lalapaşa nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.