Edirne Meriç Yenı Merıç Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 35 dk önce
Yenı Merıç Eczanesi logo
Yenı Merıç Eczanesi logo

Yenı Merıç Eczanesi

0
(0)

Edirne Meriç Yenı Merıç Eczanesi. Nöbetçi Yenı Merıç Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Yenı Merıç Eczanesi Edirne ili Meriç İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Yenı Merıç Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Yenı Merıç Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Yenı Merıç Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yenı Merıç Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Yenı Merıç Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

17 Ağustos 2022 Çarşamba Edirne Meriç Nöbetçi Yenı Merıç Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Yenı Merıç Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Yenı Merıç Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Yenı Merıç Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Yenı Merıç Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Yenı Merıç Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Yenı Merıç Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Yenı Merıç Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Yenı Merıç Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Edirne İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Edirne ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Saglık Eczanesi

Edirne Enez Saglık Eczanesi. Nöbetçi Saglık Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Gölet Eczanesi

Edirne Merkez Gölet Eczanesi. Nöbetçi Gölet Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Denız Eczanesi

Edirne Keşan Denız Eczanesi. Nöbetçi Denız Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Çınar Eczanesi

Edirne Ipsala Çınar Eczanesi. Nöbetçi Çınar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.