Son Güncelleme: 1 gün önce
Güneşim Eczanesi logo

Güneşim Eczanesi


0
  • Edirne - Merkez
  • 02843363636
  • ŞÜKRÜPAŞA MAH. ABDİ İPEKÇİ CAD. TUNASU APT. NO:11/14 ÖZGÜR ÇOCUKLAR PARKI KARŞISI EDİRNE
  • 321
  • Yorum Yap
(0)

Merkez ilçesi (Edirne) Güneşim Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Argo kelime içeren, eczaneyi karalayan, asılsız ithamlarda bulunan yorumlar onaylanmamaktadır. Eczane ile ilgili olumsuz bir durum söz konusu ise lütfen bunu resmi kurumlar (Eczacı odası vs.) aracılığıyla çözünüz.

Güneşim Eczanesi Edirne ili Merkez İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Güneşim Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Güneşim Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Güneşim Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Güneşim Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Güneşim Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

5 Şubat 2023 Pazar Edirne Merkez Nöbetçi Güneşim Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Güneşim Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Güneşim Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Güneşim Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Güneşim Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Güneşim Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Güneşim Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Güneşim Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Güneşim Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Edirne İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Edirne ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Süloglu Eczanesi

Süloğlu ilçesi (Edirne) Süloglu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Saglık Eczanesi

Enez ilçesi (Edirne) Saglık Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Yenı Eczanesi

Keşan ilçesi (Edirne) Yenı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Havsa Eczanesi

Havsa ilçesi (Edirne) Havsa Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.