Edirne Merkez Derdiman Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 2 gün önce
Derdiman Eczanesi logo
Derdiman Eczanesi logo

Derdiman Eczanesi

0
(0)

Edirne Merkez Derdiman Eczanesi. Nöbetçi Derdiman Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Derdiman Eczanesi Edirne ili Merkez İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Derdiman Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Derdiman Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Derdiman Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Derdiman Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Derdiman Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

7 Ağustos 2022 Pazar Edirne Merkez Nöbetçi Derdiman Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Derdiman Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Derdiman Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Derdiman Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Derdiman Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Derdiman Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Derdiman Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Derdiman Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Derdiman Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Edirne İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Edirne ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Çınar Eczanesi

Edirne Ipsala Çınar Eczanesi. Nöbetçi Çınar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Sevıl Eczanesi

Edirne Lalapaşa Sevıl Eczanesi. Nöbetçi Sevıl Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Yenı Merıç Eczanesi

Edirne Meriç Yenı Merıç Eczanesi. Nöbetçi Yenı Merıç Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Saglık Eczanesi

Edirne Enez Saglık Eczanesi. Nöbetçi Saglık Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.