Koray Eczanesi logo
Koray Eczanesi logo

Koray Eczanesi

(0)
Koray Eczanesi Edirne ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Koray Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Koray Eczanesi Edirne ili Merkez İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Koray Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Koray Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Koray Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Koray Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Koray Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

26 Kasım 2021 Cuma Edirne Merkez Nöbetçi Koray Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Koray Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Koray Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Koray Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Koray Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Koray Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Koray Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Koray Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Koray Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Edirne İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Edirne ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Derman Eczanesi

Derman Eczanesi Edirne ili Havsa ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Derman Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Murat Eczanesi

Murat Eczanesi Edirne ili Merkez ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Murat Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Beyhan Eczanesi

Beyhan Eczanesi Edirne ili Lalapaşa ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Beyhan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Kanık Eczanesi

Kanık Eczanesi Edirne ili Keşan ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Kanık Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.